×

SIKÇA SORULAN SORULAR

Papilon Proje Partnerlik Platformu (P4) proje fikirlinizin değerlendirildiği ve size gerekli desteğin sağlandığı bir proje ortaklığı programıdır.

Maddi, teknik kaynak ve bilgi yetersizliği sebebiyle hayata geçirilemeyen proje fikirlerini değerlendirmektir. Aynı zamanda girişimciliğe ilişkin farkındalığı ve yetkinliği artırmaktır.

Teknoloji tabanlı, yenilikçi, gerçekleştirilebilir, ilham kaynağı bir fikrinizin olması,

En az 3 yıl fikrini sunacağın proje konusu ve sektörü üzerinde bir şeyler yapmaya çalışmış ama hayata geçirememiş bir girişimci olmanız gerekmektedir.

Proje fikriniz detayları ile hazır ise her zaman başvurabilirsiniz.

Programa henüz hayata geçmemiş, fikir aşamasında olan proje fikirleriyle başvurabilirsiniz.

Fikirleriniz bizimle imzalayacağınız taahhütname ve gizlilik sözleşmesi kapsamında koruma altına alınır.

Proje fikirleri; “özgünlük”, “ticari başarı potansiyeli”, “risk” ve “teknik yapılabilirlik” kategorilerinde değerlendirilir.

Başvuru formunu doldurduktan sonra sektör duayeni kişilerin de olduğu bir değerlendirme ekibine proje fikriniz sunulur. Fikriniz ön değerlendirme kriterleri kapsamında değerlendirilir. Beğenilen fikir sahipleri, fikirlerini sunmak üzere çağrılır. Sonrasında proje başvurusunda belirledikleri ihtiyaçlar neyse o doğrultuda danışmanlar atanır. Eğer ki ihtiyacınız olan şey bilinirliği arttırmak ve sektöre hızlı bir giriş yapmak ise B2B bağlantıları kurulur. İhtiyacınız olan teknolojik bilgisiyse, eğer ki bu bizim firma olarak sağlayabileceğimiz bir konuysa destek verilir. Eğer başka bir domain uzmanlığı ise ilgili uzmanlarla bir araya getirilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümünde aradığınız yanıtı bulamadıysanız “info@papilon.com.tr” mail adresi üzerinden sorularınızı bize iletebilirsiniz.